28-650000-11-RC
- 型號描述:
- SOCKET ADAPTER SOIC TO 28DIP 0.6
- 型號:
- 28-650000-11-RC
- 品牌:
- Aries Electronics
數量:
- Packaging
- Tube
- Size / Dimension
- 2.800" L x 0.700" W (71.12mm x 17.78mm)
- Material
- FR4 Epoxy Glass
- Number of Positions
- 28
- Pitch
- 0.050" (1.27mm)
- Board Thickness
- 0.062" (1.57mm) 1/16"