22-012-112X
- 型號描述:
22 Position Cable Assembly Rectangular DIP to Pitch Bar 1.00' (304.80mm)
DECI-CENTER JUMPERS 22POS
- 型號:
- 22-012-112X
- 品牌:
- Aries Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Connector Type
- DIP to Pitch Bar
- Contact Finish
- Gold
- Color
- Multiple, Ribbon
- Length
- 1.00' (304.80mm)
- Shielding
- Unshielded
- Number of Positions
- 22
- Number of Rows
- 2
- Usage
- Contact Finish Thickness
- 10.0µin (0.25µm)
- Cable Termination
- Solder
- Pitch - Cable
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector
- 0.100" (2.54mm)