SR4W030-100
- 型號描述:
RF ANTENNA Bluetooth, ISM, Wi-Fi, Zigbee? Flat Patch I-PEX, MHF Adhesive
RF ANT 2.45GHZ FLAT PATCH
- 型號:
- SR4W030-100
- 品牌:
- Antenova
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- Packaging
- Bulk
- Features
- Cable - 100mm
- Mounting Type
- Adhesive
- Frequency Range
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Applications
- Bluetooth, ISM, Wi-Fi, Zigbee™
- Gain
- 5.2dBi
- Termination
- I-PEX, MHF
- Ingress Protection
- Number of Bands
- 1
- VSWR
- 2.3
- Antenna Type
- Flat Patch
- Height (Max)
- 0.063" (1.60mm)
- Return Loss
- -8dB
- Frequency Group
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency (Center/Band)
- 2.45GHz