CASI245-100
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial I-PEX MHF1 to SMA 1.37mm OD Coaxial Cable 3.937" (100.00mm)
COAX CBL MHF1 TO SMA 3.9"
- 型號:
- CASI245-100
- 品牌:
- Antenova
數量:
- Packaging
- Bag
- Features
- Color
- Black
- Length
- 3.937" (100.00mm)
- Style
- I-PEX MHF1 to SMA
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Cable Type
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Ingress Protection
- 1st Connector
- SMA Jack
- 2nd Connector
- I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
- Frequency - Max
- 6 GHz
- 1st Connector Mounting Type
- Panel Mount
- 2nd Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender
- Female
- 2nd Contact Gender
- Female
- Overall Impedance
- 50 Ohms