CASEND247-100
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to Cable 3.937" (100.00mm)
COAX CBL SMA TO CABLE 3.9"
- 型號:
- CASEND247-100
- 品牌:
- Antenova
數量:
- Packaging
- Bag
- Features
- Color
- Silver
- Length
- 3.937" (100.00mm)
- Style
- SMA to Cable
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Cable Type
- Ingress Protection
- 1st Connector
- SMA Jack
- 2nd Connector
- Cable (Round)
- Frequency - Max
- 6 GHz
- 1st Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Type
- 1st Contact Gender
- Female
- 2nd Contact Gender
- Overall Impedance
- 50 Ohms