TMC6100-LA
型號描述:
Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 37-QFN-EP (7x7)
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 37QFN
型號:
TMC6100-LA
品牌:
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
DigiKey Programmable
Not Verified
Driven Configuration
Half-Bridge
Channel Type
3-Phase
Number of Drivers
6
Gate Type
MOSFET (N-Channel)
Voltage - Supply
10V ~ 60V
Logic Voltage - VIL, VIH
1.65V, 3.85V
Current - Peak Output (Source, Sink)
Input Type
Non-Inverting
Rise / Fall Time (Typ)
20ns, 20ns
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)