LTC6101HVBIS5#TRMPBF
- 型號描述:
Current Sense Amplifier 1 Circuit TSOT-23-5
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT TSOT23-5
- 型號:
- LTC6101HVBIS5#TRMPBF
- 品牌:
- Analog Devices Inc.
數量:
- Amplifier Type
- Current Sense
- Number of Circuits
- Output Type
- Slew Rate
- Gain Bandwidth Product
- 200 kHz
- Current - Input Bias
- 100 nA
- Voltage - Input Offset
- 150 µV
- Current - Supply
- 350µA
- Current - Output / Channel
- 1 mA
- Voltage - Supply Span (Min)
- 5 V
- Voltage - Supply Span (Max)
- 100 V
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C