首頁 > Analog Devices Inc.代理商 > LTC6101HVAIS5#TRMPBF
影像僅供參考,以產品規格為準
LTC6101HVAIS5#TRMPBF
型號描述:
Current Sense Amplifier 1 Circuit TSOT-23-5
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT TSOT23-5
型號:
LTC6101HVAIS5#TRMPBF
品牌:
Analog Devices Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Amplifier Type
Current Sense
Number of Circuits
1
Output Type
Slew Rate
Gain Bandwidth Product
200 kHz
Current - Input Bias
100 nA
Voltage - Input Offset
85 µV
Current - Supply
350µA
Current - Output / Channel
1 mA
Voltage - Supply Span (Min)
5 V
Voltage - Supply Span (Max)
100 V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C