EVAL-ADPL42002CP-AZ
- 型號描述:
ADPL42002 - 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board
EVAL BOARD
- 型號:
- EVAL-ADPL42002CP-AZ
- 品牌:
- Analog Devices Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Voltage - Output
- 3.3V
- Voltage - Input
- 2.7V ~ 20V
- Current - Output
- 200mA