首頁 > Analog Devices Inc.代理商 > ADPL40502ACPZ-2.5-R7
影像僅供參考,以產品規格為準
ADPL40502ACPZ-2.5-R7
型號描述:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
ULTRA-LOW NOISE 200MA LDO
型號:
ADPL40502ACPZ-2.5-R7
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Input (Max)
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.5V
Voltage - Output (Max)
Voltage Dropout (Max)
0.23V @ 200mA
Current - Output
200mA
PSRR
70dB ~ 55dB (10kHz ~ 100kHz)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)