首頁 > Amphenol代理商 > YO0421500000G
影像僅供參考,以產品規格為準
YO0421500000G
型號描述:
4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
型號:
YO0421500000G
品牌:
Amphenol
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
2600
起訂量:2600 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Interlocking (Side)
Color
Green
Mounting Type
Through Hole
Wire Gauge
16-24 AWG
Pitch
0.150" (3.81mm)
Mating Orientation
Horizontal with Board
Positions Per Level
4
Wire Termination
Screw - Rising Cage Clamp
Current
10 A
Number of Levels
1
Voltage
300 V