首頁 > Amphenol Anytek代理商 > YK5101133000G
影像僅供參考,以產品規格為準
YK5101133000G
型號描述:
11 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector Screws with Captive Plate
CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.374"
型號:
YK5101133000G
品牌:
Amphenol Anytek
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2013
起訂量:2013 倍增量:1
Terminal Block Type
Barrier Block
Number of Circuits
11
Number of Wire Entries
11
Pitch
0.374" (9.50mm)
Number of Rows
1
Current Rating (Amps)
30A
Voltage Rating
300V