YK4451503000G
- 型號描述:
15 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector Screws with Captive Plate
CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.374"
- 型號:
- YK4451503000G
- 原廠包裝量:
- 2000
- Number of Circuits
- 15
- Number of Wire Entries
- 15
- Pitch
- 0.374" (9.50mm)
- Current Rating (Amps)
- 30A
- Voltage Rating
- 300V