YK4412903000G
- 型號描述:
29 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector Screws with Captive Plate
CONN BARRIER STRP 29CIRC 0.374"
- 型號:
- YK4412903000G
- 品牌:
- Amphenol Anytek
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3024
- Terminal Block Type
- Barrier Block
- Number of Circuits
- 29
- Number of Wire Entries
- 29
- Pitch
- 0.374" (9.50mm)
- Number of Rows
- 1
- Current Rating (Amps)
- 30A
- Voltage Rating
- 300V