VP0685850000G
- 型號描述:
6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.500" (12.70mm) Through Hole
TERM BLK 6P SIDE ENT 12.7MM PCB
- 型號:
- VP0685850000G
- 品牌:
- Amphenol Anytek
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 12
- Number of Levels
- 1
- Positions Per Level
- 6
- Pitch
- 0.500" (12.70mm)
- Mating Orientation
- Horizontal with Board
- Current
- 65 A
- Voltage
- 300 V