首頁 > Amphenol Anytek代理商 > VP036584000AG
影像僅供參考,以產品規格為準
VP036584000AG
型號描述:
3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
PCB TERMINAL BLOCKS RISING CLAMP
型號:
VP036584000AG
品牌:
Amphenol Anytek
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Number of Levels
1
Positions Per Level
3
Pitch
0.400" (10.16mm)
Mating Orientation
Horizontal with Board
Current
65 A
Voltage
300 V