VP0265840000G
型號描述:
型號:
VP0265840000G
品牌:
Amphenol Industrial
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Number of Levels
1
Positions Per Level
2
Pitch
0.400" (10.16mm)
Mating Orientation
Horizontal with Board
Current
65 A
Voltage
300 V