VP0265840000G
- 型號描述:
2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
PCB TERMINAL BLOCKS RISING CLAMP
- 型號:
- VP0265840000G
- 品牌:
- Amphenol Anytek
數量:
- Number of Levels
- Positions Per Level
- 2
- Pitch
- 0.400" (10.16mm)
- Mating Orientation
- Horizontal with Board
- Current
- 65 A
- Voltage
- 300 V