VM1075500000G
- 型號描述:
10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180° Free Hanging (In-Line)
TERM BLOCK PLUG 10POS 5MM
- 型號:
- VM1075500000G
- 品牌:
- Amphenol Anytek
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 45
- Type
- Plug, Female Sockets
- Number of Positions
- 10
- Positions Per Level
- 10
- Number of Levels
- 1
- Pitch
- 0.197" (5.00mm)
- Header Orientation
- Plug Wire Entry
- 180°
- Termination Style
- Screw - Pressure Clip
- Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- Current - IEC
- Current - UL
- 20 A
- Voltage - UL
- 300 V
- Wire Gauge or Range - AWG
- 12-22 AWG
- Wire Gauge or Range - mm²
- 0.34-2.5mm²
- Color
- Green
- Operating Temperature
- -40°C ~ 115°C