首頁 > Amphenol Anytek代理商 > VJ2221530000G
影像僅供參考,以產品規格為準
VJ2221530000G
型號描述:
22 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
固定式接線端子 TB RIS CLA 90D SOLID
型號:
VJ2221530000G
品牌:
Amphenol Anytek
原廠包裝量:
2035
起訂量:2035 倍增量:2035
Number of Levels
1
Positions Per Level
22
Pitch
0.200" (5.08mm)
Mating Orientation
Vertical with Board
Current
20 A
Voltage
300 V