首頁 > Amphenol代理商 > VI0601550000G
影像僅供參考,以產品規格為準
VI0601550000G
型號描述:
6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
型號:
VI0601550000G
品牌:
Amphenol
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
220
起訂量:220 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Interlocking (Side)
Color
Green
Mounting Type
Through Hole
Wire Gauge
12-28 AWG
Pitch
0.197" (5.00mm)
Mating Orientation
Horizontal with Board
Positions Per Level
6
Wire Termination
Screw - Rising Cage Clamp
Current
16 A
Number of Levels
1
Voltage
300 V