SS24W2G15
型號描述:
Socket Contact 24-26 AWG Size 20 Crimp Gold
標準環形觸點 Size 20 Socket Contact, Stamped, Gold 15 " over Nickel, 5A, Wire Range .14-.25mm , 26-24 AWG, with 3 Tangs
型號:
SS24W2G15
品牌:
Amphenol SINE Systems
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
12000
起訂量:12000 倍增量:12000
Type
Signal, Stamped
Contact Type
Socket
Contact Size
20
Wire Gauge or Range - AWG
24-26 AWG
Wire Gauge or Range - mm²
0.14 ~ 0.25mm²