SFV30R-3STBE1HLF
- 型號描述:
30 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
CONN FPC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A
- 型號:
- SFV30R-3STBE1HLF
- 品牌:
- Amphenol ICC (FCI)
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
- Features
- Zero Insertion Force (ZIF)
- Contact Finish
- Gold
- Voltage Rating
- 50V
- Number of Positions
- 30
- Pitch
- 0.020" (0.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Height Above Board
- 0.071" (1.80mm)
- FFC, FCB Thickness
- 0.30mm, 0.33mm