PT15NV15-504A2020-E-S
- 型號描述:
500 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1.0 Turn Top Adjustment
TRIMMER 500KOHM 0.25W PC PIN TOP
- 型號:
- PT15NV15-504A2020-E-S
- Resistance
- 500 kOhms
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- Round - 0.591" Dia (15.00mm)