OQ1271500000G
- 型號描述:
12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
TERM BLOCK HDR 12POS 5MM
- 型號:
- OQ1271500000G
- 品牌:
- Amphenol Anytek
數量:
- Color
- Green
- Number of Positions
- 12
- Pitch
- 0.197" (5.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 115°C
- Positions Per Level
- 12
- Header Orientation
- Vertical
- Current - UL
- 12 A
- Voltage - UL
- 300 V