OP1863000000G
- 型號描述:
18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.315" (8.00mm) Vertical Through Hole
TERM BLOCK HDR 18POS 8MM
- 型號:
- OP1863000000G
- 品牌:
- Amphenol Anytek
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- Type
- Header, Male Pins, Unshrouded
- Number of Positions
- 18
- Positions Per Level
- 18
- Number of Levels
- 1
- Pitch
- 0.315" (8.00mm)
- Header Orientation
- Vertical
- Plug Wire Entry
- Termination Style
- Solder
- Mounting Type
- Through Hole
- Current - IEC
- Current - UL
- 10 A
- Voltage - UL
- 300 V
- Wire Gauge or Range - AWG
- Wire Gauge or Range - mm²
- Color
- Operating Temperature
- -40°C ~ 115°C