NB1270830000G
- 型號描述:
12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.197" (5.00mm) 180° Free Hanging (In-Line)
TERM BLOCK PLUG 12POS 5MM
- 型號:
- NB1270830000G
- 品牌:
- Amphenol Anytek
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Plug, Male Pins
- Number of Positions
- 12
- Positions Per Level
- 12
- Number of Levels
- 1
- Pitch
- 0.197" (5.00mm)
- Header Orientation
- Plug Wire Entry
- 180°
- Termination Style
- Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
- Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- Current - IEC
- Current - UL
- 8 A
- Voltage - UL
- 300 V
- Wire Gauge or Range - AWG
- 12-28 AWG
- Wire Gauge or Range - mm²
- Color
- Gray
- Operating Temperature
- -40°C ~ 115°C