CN-DSUBHD62PN-000
- 型號描述:
62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
CONN D-SUB HD PLG 62POS SLDR CUP
- 型號:
- CN-DSUBHD62PN-000
- 品牌:
- Amphenol Cables on Demand
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Grounding Indents
- Connector Type
- Plug, Male Pins
- Contact Finish
- Gold
- Current Rating (Amps)
- 1A