71600-050LF
- 型號描述:
50 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28-30 AWG
CONN RCPT 50P IDC 28-30AWG GOLD
- 型號:
- 71600-050LF
- 品牌:
- Amphenol ICC (FCI)
數量:
- Connector Type
- Receptacle
- Contact Type
- Female Socket
- Number of Positions
- 50
- Pitch
- 0.100" (2.54mm)
- Number of Rows
- 2
- Row Spacing
- 0.100" (2.54mm)