348-30E24-41S3
型號描述:
41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
RECEPT
型號:
348-30E24-41S3
Connector Type
Receptacle, Female Sockets
Number of Positions
41
Shell Size - Insert
24-41
Current Rating (Amps)
13A
Voltage Rating
600VAC
Cable Opening
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C