348-30E22-32P1
- 型號描述:
32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
RECEPT
- 型號:
- 348-30E22-32P1
- Connector Type
- Receptacle, Male Pins
- Number of Positions
- 32
- Current Rating (Amps)
- 13A
- Voltage Rating
- 600VAC
- Cable Opening
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C