348-30E22-121S2
型號描述:
121 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
RECEPT
型號:
348-30E22-121S2
Connector Type
Receptacle, Female Sockets
Number of Positions
121
Shell Size - Insert
22-121
Current Rating (Amps)
5A
Voltage Rating
600VAC
Cable Opening
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C