348-30E18-85S2
- 型號描述:
85 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
RECEPT
- 型號:
- 348-30E18-85S2
- Connector Type
- Receptacle, Female Sockets
- Number of Positions
- 85
- Current Rating (Amps)
- 5A
- Voltage Rating
- 600VAC
- Cable Opening
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C