348-30E16-27P2
型號描述:
27 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
RECEPT
型號:
348-30E16-27P2
Connector Type
Receptacle, Male Pins
Number of Positions
27
Shell Size - Insert
16-27
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating
600VAC
Cable Opening
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C