2M803-001-06ZNU9-19PN
- 型號描述:
19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
PLUG WITH
- 型號:
- 2M803-001-06ZNU9-19PN
- 品牌:
- Amphenol Aerospace Operations
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Backshell, Coupling Nut
- Connector Type
- Plug, Male Pins
- Color
- Black
- Voltage Rating
- Current Rating (Amps)
- 5A
- Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- Shielding
- Unshielded
- Number of Positions
- 19
- Orientation
- N (Normal)
- Shell Size - Insert
- 9-19
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C