2M801-038-07M7-10SA
- 型號描述:
10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder
圓密爾規格連接器 High Speed 2M801 Rec less Nickel, PC Tail
- 型號:
- 2M801-038-07M7-10SA
- 品牌:
- Amphenol Aerospace
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bag
- Features
- Connector Type
- Receptacle, Female Sockets
- Color
- Silver
- Voltage Rating
- Current Rating (Amps)
- 5A
- Mounting Type
- Panel Mount, Through Hole
- Shielding
- Shielded
- Number of Positions
- 10
- Orientation
- A
- Shell Size - Insert
- 7-10
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C