首頁 > Amphenol FCI代理商 > 20021444-00016T1LF
影像僅供參考,以產品規格為準
20021444-00016T1LF
型號描述:
16 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG
集管和線殼 CTB
型號:
20021444-00016T1LF
品牌:
Amphenol FCI
原廠包裝量:
38
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tube
Features
Feed Through
Connector Type
Receptacle
Contact Finish
Gold
Color
Black
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge
30 AWG
Number of Positions
16
Pitch
0.050" (1.27mm)
Contact Type
Female Socket
Fastening Type
Row Spacing
0.050" (1.27mm)