首頁 > Amphenol ICC (FCI)代理商 > 20021321-00030T4LF
影像僅供參考,以產品規格為準
20021321-00030T4LF
型號描述:
30 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
CONN RCPT 30POS 0.05 GOLD SMD
型號:
20021321-00030T4LF
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Connector Type
Receptacle
Number of Positions
30
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Contact Type
Female Socket
UL94 V-0
Mated Stacking Heights
Pitch - Mating
0.050" (1.27mm)
Contact Finish Thickness - Mating
10.0µin (0.25µm)
Insulation Height
0.177" (4.50mm)
Row Spacing - Mating
0.050" (1.27mm)