095Z820-165-012
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to Fakra III RG-58 12.00" (304.80mm)
COAX CBL SMA TO FAKRA III 12"
- 型號:
- 095Z820-165-012
- 品牌:
- Amphenol RF
數量:
- Style
- SMA to Fakra III
- 1st Connector
- SMA Plug
- 1st Contact Gender
- Male
- 1st Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Connector Mounting Feature
- 2nd Connector
- Fakra III (Gen 3.0) Jack
- 2nd Contact Gender
- Female
- 2nd Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Feature
- Length
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type
- RG-58
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms
- Frequency - Max
- 3 GHz