095Z820-164-024
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to Fakra II RG-58 24.00" (609.60mm)
COAX CBL SMA TO FAKRA II 24"
- 型號:
- 095Z820-164-024
- 品牌:
- Amphenol RF
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Style
- SMA to Fakra II
- 1st Connector
- SMA Jack
- 1st Contact Gender
- Female
- 1st Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Connector Mounting Feature
- 2nd Connector
- Fakra II (Gen 2.0) Jack
- 2nd Contact Gender
- Female
- 2nd Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Feature
- Length
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type
- RG-58
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms
- Frequency - Max
- 3 GHz