031-70535S-12G
- 型號描述:
BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohms Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
CONN BNC R/A JACK 75 OHM
- 型號:
- 031-70535S-12G
- 品牌:
- Amphenol RF
數量:
- Connector Style
- BNC
- Connector Type
- Jack, Female Socket
- Contact Termination
- Solder
- Shield Termination
- Solder
- Impedance
- 75 Ohms
- Mounting Type
- Panel Mount, Through Hole, Right Angle
- Mounting Feature
- Bulkhead - Front Side Nut
- Cable Group
- Fastening Type
- Bayonet Lock
- Frequency - Max
- 12 GHz