031-221-75RFX
- 型號描述:
BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohms Panel Mount Solder Cup
CONN BNC RCPT STR 75 OHM SOLDER
- 型號:
- 031-221-75RFX
- 品牌:
- Amphenol RF
數量:
- Connector Style
- BNC
- Connector Type
- Jack, Female Socket
- Contact Termination
- Solder Cup
- Shield Termination
- Solder
- Impedance
- 75 Ohms
- Mounting Type
- Panel Mount
- Mounting Feature
- Bulkhead - Rear Side Nut
- Cable Group
- Fastening Type
- Bayonet Lock
- Frequency - Max
- 4 GHz