首頁 > Amgis, LLC代理商 > SH50S-1.4-220
影像僅供參考,以產品規格為準
SH50S-1.4-220
型號描述:
220 μH Unshielded Toroidal Inductor 1.4 A 380mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 220UH 1.4A 380MOHM SMD
型號:
SH50S-1.4-220
品牌:
Amgis, LLC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:250 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.701" L x 0.669" W (17.80mm x 17.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Type
Toroidal
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
380mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Iron Powder
Inductance Frequency - Test
10 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.451" (11.45mm)
Inductance
220 µH
Current Rating (Amps)
1.4 A