首頁 > Amgis, LLC代理商 > SH50F-1.4-220
影像僅供參考,以產品規格為準
SH50F-1.4-220
型號描述:
220 μH Unshielded Toroidal Inductor 1.4 A 380mOhm Max Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH
型號:
SH50F-1.4-220
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.669" Dia (17.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
380mOhm Max
Inductance Frequency - Test
10 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.492" (12.50mm)
Inductance
220 µH
Current Rating (Amps)
1.4 A