PCWR02000D
型號描述:
金屬箔電阻 - 透孔 PCWR0200D 15 PPM
型號:
PCWR02000D
品牌:
Alpha Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
20 mOhms
Tolerance
±0.5%
Power (Watts)
10W
Composition
Metal Foil
Temperature Coefficient
±15ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Features
Coating, Housing Type
Mounting Feature
Flanges
Size / Dimension
1.575" L x 0.787" W (40.00mm x 20.00mm)
Height - Seated (Max)
0.205" (5.20mm)