首頁 > AirBorn, a Molex company代理商 > RC422-052-101-3000
影像僅供參考,以產品規格為準
RC422-052-101-3000
型號描述:
52 Position Receptacle Connector 0.075" (1.91mm) Through Hole Gold
RC422-052-101-3000
型號:
RC422-052-101-3000
品牌:
AirBorn, a Molex company
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:6 倍增量:1
Connector Type
Receptacle
Number of Positions
52
Number of Positions Loaded
All
Mounting Type
Through Hole
Termination
Press-Fit
Operating Temperature
-65°C ~ 125°C
Material Flammability Rating
Features
Board Guide, Mating Guide
Current Rating (Amps)
3A