2M5-P0.5-EI
型號描述:
DC/DC 轉換器 - 通孔 M-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +5V Input, +2,000V HVout, 0.5W, Thru-hole mount, Regulated, Enhanced Interface