首頁 > Adam Tech代理商 > CA-DKCA1-152L0-AJI0
影像僅供參考,以產品規格為準
CA-DKCA1-152L0-AJI0
型號描述:
Cable Assembly Coaxial U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 to SMA 1.13mm OD Coaxial Cable 5.984" (152.00mm)
COAX CBL U.FL, MHF1 TO SMA 5.9"
型號:
CA-DKCA1-152L0-AJI0
品牌:
Adam Tech
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bag
Features
Color
Black
Length
5.984" (152.00mm)
Style
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 to SMA
Operating Temperature
Cable Type
1.13mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection
1st Connector
SMA Jack
2nd Connector
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
Frequency - Max
6 GHz
1st Connector Mounting Type
Panel Mount
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender
Female
2nd Contact Gender
Female
Overall Impedance
50 Ohms