首頁 > Abracon LLC代理商 > ASTX-H11-25.000MHZ-T
影像僅供參考,以產品規格為準
ASTX-H11-25.000MHZ-T
型號描述:
25 MHz TCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ HCMOS
型號:
ASTX-H11-25.000MHZ-T
品牌:
Abracon LLC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
TCXO
Frequency
25 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCMOS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-30°C ~ 75°C
Current - Supply (Max)
5.5mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)