首頁 > Abracon LLC代理商 > AST3TQ-T-20.000MHZ-28
影像僅供參考,以產品規格為準
AST3TQ-T-20.000MHZ-28
型號描述:
20 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ LVCMOS
型號:
AST3TQ-T-20.000MHZ-28
品牌:
Abracon LLC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
TCXO
Frequency
20 MHz
Function
Output
LVCMOS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±280ppb
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
7mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)